Devenir une star d’instagram

0
110

Czy jesteś firmą, która chce rozwijać swoją obecność w Internecie, lub jesteś wpływowym, mając nadzieję, że wyróżniać się wśród wszystkich talentów na Instagram, o ustalonej liczbie zwolenników Instagram i lubi być kluczem do sukcesu. Choć mogą to być po prostu bezsensowne liczby dla niektórych, może to być czynnikiem decydującym o potencjalnej współpracy z marką.

Jednakże, niektórzy ludzie wpadają w złe nawyki, aby dostać się tam, gdzie chcą być tak szybko, jak to możliwe. Reklamy takie jak « kupuj zwolenników Instagramu www.kup-lajki.pl/« , « 100% prawdziwych zwolenników Instagramu » i « kupuj lubi na Instagramie » zaczęły krążyć w mediach społecznościowych i może zabrzmieć wszystkie too-tempting dla początkujących użytkowników mediów społecznościowych.

Ważne jest, że marki i wpływowych zarówno nie poddają się tych reklam, a zamiast tego skupić się na rozwoju konta Instagram organicznie. Chociaż możesz być zadowolony z początkowego zakupu, jak liczba zwolenników zaczyna rosnąć o setki i potencjalnie tysiące, może to zaszkodzić swoje konto w dłuższej perspektywie.

Jak wykryć fałszywe konta Instagram


Zanim zaczniemy, ważne jest, aby nauczyć się rozpoznawać fałszywe/botowe konta. Typowe oznaki fałszywych zwolenników to brak zdjęcia profilu, pusty profil z małą ilością postów i brak inteligentnej interakcji.

Najbardziej charakterystycznym znakiem będzie jednak to, że konto podąża za znacznie większą liczbą kont w stosunku do liczby własnych naśladowców.

Gdybyś kupił na Instagramie bandę fałszywych zwolenników, szybko zacząłbyś dostrzegać ich brak pozytywnego wpływu na swoją stronę. Podczas gdy Twoje konto może wyglądać na założone od pierwszego spojrzenia, Twoje posty będą całkowicie pozbawione prawdziwego zaangażowania użytkownika. To może oznaczać problemy z ważnością, zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która ma wpływ na konto.

Fałszywi zwolennicy mogą nawet nie lubić twoich postów. W rzeczywistości, większość z nich może się z nich wydostać to automatyczny komentarz « ładny post ». W miarę jak użytkownicy i marki będą przeszukiwać Twoje posty, szybko zaczną odkrywać prawdę o Twoim początkowo imponująco wyglądającym profilu. Aby zademonstrować się jako skuteczny inspirator, chcesz udowodnić markom, że właśnie to możesz zrobić, przedstawiając dowody na wysoki poziom zaangażowania.

Jeśli jesteś stroną marki używając Instagram do marketingu swoich produktów lub usług, nie będziesz miał szczęścia z fałszywymi zwolennikami. Chociaż mogą one podążać za tobą, nigdy nie będzie patrzeć na nic, co umieszczasz. To nie zrobi nic, aby pomóc Ci sprzedawać produkty do grupy docelowej.

fałszywe wpływy

Ryzykujesz otrzymanie nieodpowiednich komentarzy botów


Często, gdy kupujesz zwolenników Instagram i lubi, otrzymasz wątpliwe zaangażowanie, jeśli w ogóle. Na przykład, konta botów mogą zaśmiecać Twoje posty komentarzami w innych językach niż Twój własny, co oznacza, że nie masz pojęcia, co mogą one powiedzieć. Od obraźliwych do wyraźnych treści, te konta botów mogą powiedzieć wszystko i są trudne do monitorowania.

Tak jest w przypadku automatycznych komentarzy « ładny post », o których wspominaliśmy wcześniej. Jeśli miałbyś użyć swojego konta Instagram do ogłoszenia niektórych złych wiadomości, takich jak przejście ukochanej osoby, boty mogą publikować te automatyczne komentarze, które są całkowicie nieodpowiednie dla postu – również dając do zrozumienia prawdziwej publiczności, że masz fałszywych zwolenników. Będzie to wyglądało niestosownie i nieprofesjonalnie, gdy Twoje konto zostanie porównane z innymi kontami Instagram.

Będziesz Przeciwko Instagram Warunki korzystania z usługi


Jak w przypadku każdej popularnej platformy mediów społecznościowych, Instagram posiada swój własny zestaw zasad, których użytkownicy powinni przestrzegać, aby móc korzystać z platformy udostępniania zdjęć. W ramach swoich usług, Instagram aktywnie zniechęca ludzi do zakupu fałszywych zwolenników.

Jeśli pójdziesz przeciwko temu, Instagram nie tylko oczyścić swoje fałszywe zwolenników, ale także mają prawo do zawieszenia wszelkich kont świadomie ignorując ich warunki korzystania z usługi. Będzie to bardzo słabo odbijać się na twoim koncie.

Możesz otrzymać ostrzeżenie z Instagram po raz pierwszy, gdy Twoje konto jest zawieszone. Jednakże, jeśli nadal będziesz się angażować w te nieuczciwe praktyki, nie ostrzegą cię po raz drugi i natychmiast zawieszą twoje konto.

PARTAGER
Entrepreneur Web - Je veille sur l'actualité des Startups et du monde numérique !

Laisser une réaction